13.11.2010 22:37 - МЪЖЕТЕ С ПЪРВА ЗАГУБА
Прочетен: 1009 Коментари: 0 Гласове:
0

Днес се изиграха първите мачове от държавното първенство по волейбол за мъже в "А" Елитна волейболна група.Отборът на Етрополе бе гост на състава на "Град"-Белоградчик и загуби с 3:0.Срещата се игра във физкултурния салон на село гара Орешец при ненормални условия за провеждане на волейболна среща.Височината на салона бе 4.50м. а свободната зона извън страничните линии   0.88см в това число и пейките за публика.Въпреки лошите условия етрополци показаха добра игра,като се вземе в предвид и факта,че за отбора не играха петимата състезатели от София,който ръководството на клуба реши да използва от следващия кръг.Целта бе да се обиграят юношите младша възраст на клуба на който им предстоят мачове от юношеското първенство на 20 и 21.11.2010г. в Самоков.Въпреки чистата победа отбора на Белоградчик доминираше само през първия гейм.През останалото време играта вървеше на приливи и отливи,като в третия гейм момчетата от Етрополе поведоха в резултата,но по-голямата рутина на състезателите на домакините им помогна да вземат победата. ВК"Етрополе" ще подаде контестация в БФВ за преиграване на срещата,поради лошите условия в който се игра мача.Имаме уверение от дежурния делегат на мача Христо Лилкин,че контестацията ще бъде уважена.
 В другата среща от нашата група малко изненадващо отбора на "Изгрев" загуби с 3:1 като гост на Козлодуй.

Тагове:   мъжете,