18.12.2010 19:02 - ВОЛЕЙБОЛИСТКИТЕ НА "МАРИЦА"ПЛОВДИВ СПЕЧЕЛИХА ТУРНИР "ИВАН НИКОЛОВ",СЪСТЕЗАТЕЛКИТЕ ОТ ЕТРОПОЛЕ СЕДМИ
Прочетен: 760 Коментари: 0 Гласове:
1

На провелия се за осемнадесети пореден път турнир в памет на големия български състезател и треньор по волейбол Иван Николов първо място спечелиха момичетата на треньорката Атанаска Атанасова от Марица -Пловдив,като на финала победиха отбора на ЦСКА с 3:1 гейма.В малкия финал Локомотив София победи домакините Звезди `94 със 3:0 гейма.Волейболистките от Етрополе се представиха според моментните си  възможности като в групата загубиха от Левски с 3:1,ЦСКА и Звезди с 3:0.В спор за седмото място етрополки надделяха над отбора на Славия с 3:0.В редиците на момичетата от Етрополе  липсваха четири състезателки от основния състав,който се лекуват от повалилия ги грип, но и по малките   волейболистки  на треньорката Ралица Ботева се представиха достойно.Купите на всички отбори бяха връчени от заместник председателя на БФВ и съпруга на покойния Иван Николов госпожа Верка Николова.Три от четирите индивидуални награди отидоха при победителите от Пловдив.И накрая ,но не на последно място едно голямо браво на главния виновник за създаването и съществуването на този турнир господин Владимир Паскалев. Въпреки трудните времена той направи едно великолепно състезание за което само можем да му благодарим.