10.02.2011 12:57 - МЪЖЕТЕ ЗАГУБИХА ОТ ТЕТЕВЕН ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ
Прочетен: 605 Коментари: 0 Гласове:
0

Мъжкия отбор на Етрополе загуби от отбора на Тетевен в първия по рода си мач в историята на клуба от турнира за купата на България.Етрополци който играят в А елитна волейболна група се хвърлиха на щурм в мача и в първия гейм се получи истинска битка.. Резултатът бе изравняван многократно, като силите бяха равностойни и никой не отстъпваше водачеството. След поредното равенство 23:23 обаче, основният посрещач на домакините Мирослав Георгиев навяхна глезена си след атака и след получената контузия бе принуден да излезе от игра. Това доведе до директна точка от начален удар за гостите и до нова грешка, което бе достатъчно за тетевенци да спечелят гейма.В последвалите две части отсъствието на титуляра се отрази негативно на съотборниците му, настроението и нивото на игра им спадна и те не оказаха същата съпротива както в първия гейм. Гостите от Тетевен доминираха до края и безпроблемно затвориха геймовете, като  постигнаха чиста победа.За отбелязване е и факта,че в отбора на домакините играят само две момчета който не са от Етрополе,останалите са продукт на местната школа,и са в юношеска възраст което е добра предпоставка за по нататъшни успехи.

Състав на Етрополе-Мирослав Георгиев-капитан,Деян Рачев,Ваньо Василев, Тихомир Тодоров,Станимир Койчев,Александър Кръстев,Стоян Стаменов,Димитър Димитров,Димитър Стоянов,Валери Хинков.