21.02.2011 15:03 - ДРАМАТИЧНА ПОБЕДА ЗА МЪЖЕТЕ НА СТАРТА
Прочетен: 588 Коментари: 0 Гласове:
0

В стартиралия в събота пролетен дял от надпреварата в А-елитна волейболна група при мъжете,отбора на Етрополе посрещна отбора на Белоградчик.В една доста оспорвана битка,преминала през доста обрати етрополци успяха да се наложат с 3:2 гейма.Първият гейм бе спечелен от гостите с 25:23,като домакините допуснаха единадест грешки при изпълнение на начален удар.Вторият гейм започна ударно за етрополци и го спечелиха безапелационно,като позволиха на противника да вземе само десет точки, и след като всичко изглеждаше решено,последва отпускане в етрополския отбор и нещата бяха докарани до тайбрек.Отбора на Белоградчик поведе с 6:3 и тогава чудесно включване направи разпределителя на юношеската формация от Етрополе Деян Рачев с чиято помощ отбора успя да стигне до крайното 15:13.С отлични изяви през  целия мач се изяви и либерото на тима Тихомир Тодоров.Радващ е факта,че юношите на клуба започват все по уверено своето представяне и при мъжете.В другата среща от нашата група "Изгрев" победи Козлодуй с 3:0.Следващата седмица отбора на Етрополе приема водача във временното класиране "Изгрев".Срещата ще се проведе на 26.02.2011год. от 14.00ч. в спортна зала "Чавдар".
 Състав на Етрополе-Мирослав Георгиев-к,Стоян Стаменов,Димитър Стоянов, Валери Хинков,Димитър Димитров,Любомир Любенов,Тихомир Тодоров,Деян Рачев,Станимир Койчев,Александър Кръстев,