01.05.2011 14:26 - ПЕТНАДЕСЕТ ГОДИШНИТЕ МОМИЧЕТА НА ФИНАЛИ
Прочетен: 551 Коментари: 0 Гласове:
0

Продължава успешното представяне на волейболистките от ВК"Етрополе" в държавните първенствата на страната в отделните възрастови групи.След като си осигуриха участие на финалите момичетата до 12г. и до 13г. същото сториха и по големите момичетата до 15г.На провелия се в град Пазарджик на 29 и 30.04.2011г. зонален турнир етрополските момичета завоюваха второ място и с това спечелиха правото да играят на държавните финали.С много сърцата игра  момичета от Етрополе победиха отборите на Странджанец-Царево и Добротица-Добрич с 3:0 гейма.В спор за първото място момичетата загубиха в един доста драматичен и оспорват мач с 3:1 в отделните геймове 25:23,25:23,22:25,25:20 от Хебър.
Крайно класиране:
1.Хебър,2.Етрополе,3.Добротица,4.Странджанец.
Първите два отбора се класират за финалите,третия и четвъртия имат нов шанс за класиране в допълнителна квалификация.Финалния турнир ще се проведе през месец юни,домакинството още не е уточнено.