08.09.2011 09:04 - ЮНОШИТЕ С ПЪРВА КОНТРОЛА ПРЕДИ ПЪРВЕНСТВОТО
Прочетен: 393 Коментари: 0 Гласове:
0

Юношите старша възраст изиграха първата си контролна среща от етапа на подготовка преди предстоящото първенство.Момчетата от Етрополе посрещнаха мъжкият отбор на Изгрев-Ябланица,който през новия сезон ще се състезава в Висшата лига на страната.Получи се един доста драматичен и изпълнен с обрати мач.След като водеха през целия първи гейм,етрополци не издържаха накрая и логично по опитния и рутиниран отбор на гостите обърна резултата от 23 на 20 до 25 на 23.Втори гейм бе изцяло под диктовката на гостите,който го спечелиха на 18.Третия бе изключително оспорван ,но рутината на Изгрев си каза думата и взеха победата на 22 а с това и мача с 3:0.Въпреки,че загубиха момчетата от Етрополе играха като равен,дори на моменти превъзхождаха момчетата от Ябланица.Видя се,че домакините имат голям потенциал и въпреки,че играха с мъжки отбор не се предадоха без бой.В подготовката предстоят още контролни срещи с отборите на Монтана,Ботев-Враца,Ботев-Ихтиман и накрая провеждан на турнир "Асен Борисов.