18.09.2011 11:57 - ЮНОШИТЕ СТАРША ВЪЗРАСТ С ПОБЕДА И ЗАГУБА ВЪВ ВРАЦА
Автор: vasilvolley Категория: Спорт
Прочетен: 438 Коментари: 0 Гласове:
0

Юношите старша възраст изиграха две контролни срещи,като гости на отбора на Ботев-Враца.В първата среща след много по-добра игра от страна на етрополци, заслужено спечелиха мача с 3:1 гейма.Втората среща се игра два часа след първата и въпреки умората и при двата отбора се получи една доста интересна и изпълнена с обрати битка.След спечелване на първата среща етрополските момчета се поотпуснаха,а и бяха използвани нови варианти на игра, като си помислиха,че лесно ще спечелят и втората среща но явно  не така мислеха домакините,който със силно начало поведоха с 2:0 гейма.Волейболистите от Етрополе им отвърнаха по най добрия начин и докараха нещата до тайбрек,но за съжаление го загубиха а с това и мача с 3:2.За отбелязване е че четвъртия гейм завърши при резултат 37:35 в полза на етрополци.Следващата контрола на тима ще бъде с отбора на Ботев -Ихтиман на 22.09.2011г.