30.10.2011 13:39 - ДЕВОЙКИТЕ СТАРША ВЪЗРАСТ НА КРАЧКА ОТ ФИНАЛИТЕ
Автор: vasilvolley Категория: Спорт
Прочетен: 710 Коментари: 0 Гласове:
1

На 27 и 28.11.2011г. в град Кюстендил се проведе първият от общо двата зонални турнира при девойките старша възраст.Момичетата от Етрополе се представиха повече от убедително като победиха в първата среща отбора на  Пирдоп Волей с 3:0/18,14,15/.Във втората среща срещнаха отбора на домакините,след като водеха с 2:0 гейма Етрополки помислиха,че мача вече е свършил последва отпускане и бяха наказани от отбора на Велбъжд,който спечели следващите два гейма.В решаващия трети гейм Етрополки бяха по концентрирани на игрището и успяха да спечелят с 15 на 12 а с това и мача с 3:2 гейма.В спор за първото място в надпреварата момичетата от Етрополе срещнаха отбора на Бдин-Вида Видин.Срещата започна повече от успешно за Етрополки и те спечелиха първия гейм с 25 на 22,но класата на отбора на Видин си пролича и те обърнаха резултата в своя полза за крайното 3:1.
Крайното класиране изглежда така:
1.Бдин-Вида-Видин
2.Етрополе
3.Велбъжд-Кюстендли
4.Пирдоп
През месец Февруари ще се проведе втори турнир в Етрополе,първите два отбора от двата турнира се класират за държавните финали.