04.12.2011 20:34 - ЮНОШИТЕ ПРОДЪЛЖАВАТ ПОБЕДНИЯТ СИ ХОД,МЪЖЕТЕ СЕ ПРЕПЪНАХА В БЕЛОГРАДЧИК
Прочетен: 545 Коментари: 0 Гласове:
0

През изминалите кръгове от първенствата при юношите старша възраст и мъжете,юношите не срещнаха сериозна съпротива при гостуването си в Козлодуй на местния ВК Козлодуй на 04.12.2011г. и го победиха за около час с 3:0/16,20,18/.Така момчетата от Етрополе запазиха второто място в групата,само на точка след лидера Монтана и пред Ботев-Враца,Раковски-Севлиево,Козлодуй и Пирдоп.В следващия кръг в задочен спор за второто място ще се изправят един срещу друг отборите на Етрополе и Ботев.Срещата ще се проведе  на 11.12.2011г. в спортна зала "Чавдар" в град Етрополе.С този мач се слага край на есенния полусезон при юношите,отбора на Етрополе се намира в изгодна позиция да атакува първото място в групата,тъй като през пролетта са домакини на всички срещи.
 За съжаление обаче мъжете отстъпиха своето гостуване на отбора на ВК"Град"-Белоградчик с 1:3 гейма.Етрополци взеха първият гейм и помислиха,че домакини сами ще се предадат,но това нестана и отбора на домакините обърна резултата в своя полза.Това бе и последната среща от есенния сезон при мъжете,и те както и юношите през пролетния ще бъдат домакини на всички срещи,което ни дава надежди за класиране между първите два отбора,който ще спорят в  битката за влизане във Висшата лига.
 Искам да използвам случая,от името на момчетата на Етрополе и техните треньори,както и от ръководството на ВК"Етрополе",да изкажем своята огромна благодарност на "Елаците-МЕД"-с.Мирково за жеста и помощта която оказаха на състезателите.Мъжете гостуваха на 03.12.2011г. Белоградчик за среща на мъжките гарнитури и вместо да се връщат до Етрополе и на другия ден да пътуват до Козлодуй за срещата на юношите/състезателите са едни и същи и в двете гарнитури/ Елаците-МЕД предостави хотелският си комплекс "Скалите" в град Белоградчик за нощувка на състезателите.Още веднъж БЛАГОДАРИМ ВИ ОТ СЪРЦЕ.