11.12.2011 16:34 - ВЕЛИКОЛЕПНА ПОБЕДА ЗА ЮНОШИТЕ
Прочетен: 542 Коментари: 0 Гласове:
0

Юношите старша възраст на ВК"Етрополе"се поздравиха с победа в поредни кръг от първенството за юноши старша възраст.Срещата се игра в спорта зала"Чавдар" на 11.12.11г. от 14.00ч.Етрополци успяха да сломят съпротивата на гостите от Ботев-Враца за около час с 3:0/22,14,23/,така те се затвърдиха на втора позиция в групата само с една загуба от отбора на Монтана в първия кръг,като гости.Срещата премина изцяло под диктовката на домакини и само леко отпускане в началото на третия гейм можеше да им донесе доста неприятности,но етрополци непозволиха това да  се случи и извоюваха победата.Волейболистите от Етрополе ще зимуват на второ място в групата,като на пролет програмата им ще бъде по-лека в сравнение с другите клубове,тъй като сме домакини на всички срещи с изключение на Враца.Това ни дава увереност да атакуваме първото място,което ни доближава до републиканските финали.
Останалите резултати в нашата група:
Монтана-Раковски/Севлиево/-3:2/-16,21,-16,17,12/
Пирдоп-Козлодуй-0:3
Есенно класиране:
1.Монтана                                      10т.        15-5 геймово съотношение
2.Етрополе                                      9т.        14-3
3.Ботев/Враца/                               8т.         10-6
4.Раковски/Севлиево/                  7т.          8-9
5.Козлодуй                                       6т.          3-12
6.Пирдоп                                          5т.          0-15