Постинг
19.01.2012 23:31 -
ЮНОШИТЕ ПОДНОВЯВАТ ПЪРВЕНСТВОТО НА 12.02.2012г.
Първенството за юноши старша възраст стартира на 12.02.2012г.,като в първия мач момчетата от Етрополе приемат отбора на Монтана.Това може да се окаже и най-важния мач за домакините с цел първото място в групата,като се има в предвид,че етрополци през есенния сезон допуснаха само една загуба с 2:3 гейма именно от Монтана като гости и сега разбирасе ще търсят реванш.Същевременно първенството на мъжете се отлага с една седмица и ще започне на 18.02.2012г.
В началото на февруари стартират и междуобластите първенства на всички останали гарнитури от мъжкия профил.
Ето и всичи програми на по-горе споменати състезания. Програма за ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН на спортно -състезателнана
2011/2012 година
от шампионата на юноши старша възраст
V ГРУПА
12.02.2012г.-14.00ч.
ЕТРОПОЛЕ-МОНТАНА
ПИРДОП-РАКОВСКИ 1964
БОТЕВ-КОЗЛОДУЙ
19.02.2012г.-14.00ч.
БОТЕВ-ЕТРОПОЛЕ
КОЗЛОДУЙ-ПИРДОП
РАКОВСКИ 1964-МОНТАНА
26.02.2012г.-14.00ч.
ЕТРОПОЛЕ-РАКОВСКИ
МОНТАНА-КОЗЛОДУЙ
ПИРДОП-БОТЕВ
04.03.2012г.-14.00ч.
ЕТРОПОЛЕ-ПИРДОП
БОТЕВ-МОНТАНА
КОЗЛОДУЙ-РАКОВСКИ
11.03.2012г.-14.00ч.
ЕТРОПОЛЕ-КОЗЛОДУЙ
РАКОВСКИ-БОТЕВ
МОНТАНА ПИРДОП
Програма за ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН на спортно – състезателната 2011/2012 година от шампионата на „А” Елитна Волейболна Група Мъже СЕВЕРОЗАПАДНА ГРУПА 1. „Козлодуй” Козлодуй – с.з. „Хр. Ботев” 2. „Град” Белоградчик – с.з. „Гара Орешец” 3. „Етрополе” Етрополе – с.з. „Чавдар” 4. „Звездец” Горна Малина – с.з. „Хр. Ботев”
Ден Час Резултат
Ден Час Резултат
Ден Час Резултат
Полуфинални плей – офи – 17, 19 и 21.03.2012 г.
Финални турнири за разпределение на местата от 1-во до 4-то място и от 5-то
до 8-мо място – от 30.03 до 01.04.2012 г.
ПРОГРАМА НА МЕЖДУОБЛАСТНИТЕ ПЪРВЕНСТВА ПО ВОЛЕЙБОЛ НА ОБЛАСТИТЕ-СОФИЯ,ПЕРНИК,КЮСТЕНДИЛ И БЛАГОЕВГАРД
МОМЧЕТА ДО 12г.
ПЕРНИК-02-03.03.2012г.
МОМЧЕТА ДО 13г.
ПЕРНИК-25-26.02.2012г.
МОМЧЕТА ДО 15г.
ПЕРНИК-18-19.02.2012г.
ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ
ПЕРНИК-10-11.02.2012г.
ПРОГРАМАТА НА МАЧОВЕТЕ ЩЕ БЪДЕ ОПРЕДЕЛЕНА НА МЯСТО.
ВСИЧКИ СРЕЩИ ЗАПОЧВАТ В 9.30ч.
В началото на февруари стартират и междуобластите първенства на всички останали гарнитури от мъжкия профил.
Ето и всичи програми на по-горе споменати състезания. Програма за ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН на спортно -състезателнана
2011/2012 година
от шампионата на юноши старша възраст
V ГРУПА
12.02.2012г.-14.00ч.
ЕТРОПОЛЕ-МОНТАНА
ПИРДОП-РАКОВСКИ 1964
БОТЕВ-КОЗЛОДУЙ
19.02.2012г.-14.00ч.
БОТЕВ-ЕТРОПОЛЕ
КОЗЛОДУЙ-ПИРДОП
РАКОВСКИ 1964-МОНТАНА
26.02.2012г.-14.00ч.
ЕТРОПОЛЕ-РАКОВСКИ
МОНТАНА-КОЗЛОДУЙ
ПИРДОП-БОТЕВ
04.03.2012г.-14.00ч.
ЕТРОПОЛЕ-ПИРДОП
БОТЕВ-МОНТАНА
КОЗЛОДУЙ-РАКОВСКИ
11.03.2012г.-14.00ч.
ЕТРОПОЛЕ-КОЗЛОДУЙ
РАКОВСКИ-БОТЕВ
МОНТАНА ПИРДОП
Програма за ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН на спортно – състезателната 2011/2012 година от шампионата на „А” Елитна Волейболна Група Мъже СЕВЕРОЗАПАДНА ГРУПА 1. „Козлодуй” Козлодуй – с.з. „Хр. Ботев” 2. „Град” Белоградчик – с.з. „Гара Орешец” 3. „Етрополе” Етрополе – с.з. „Чавдар” 4. „Звездец” Горна Малина – с.з. „Хр. Ботев”
ПЪРВИ УИКЕНД 18февруари 2012 г. (събота) |
СЗ-07 | 11.02 | 16:00 | „Звездец” | „Козлодуй” | |
СЗ-08 | 11.02 | 14:00 | „Етрополе” | „Град” | |
ВТОРИ УИКЕНД 25февруари 2012 г. (събота) |
СЗ-09 | 18.02 | 14:00 | „Етрополе” | „Звездец” | |
СЗ-10 | 18.02 | 14:00 | „Град” | „Козлодуй” | |
ТРЕТИ УИКЕНД 10 март 2012 г. (събота) |
СЗ-11 | 25.02 | 16:00 | „Звездец” | „Град” | |
СЗ-12 | 25.02 | 14:00 | „Етрополе” | „Козлодуй” |
ПРОГРАМА НА МЕЖДУОБЛАСТНИТЕ ПЪРВЕНСТВА ПО ВОЛЕЙБОЛ НА ОБЛАСТИТЕ-СОФИЯ,ПЕРНИК,КЮСТЕНДИЛ И БЛАГОЕВГАРД
МОМЧЕТА ДО 12г.
ПЕРНИК-02-03.03.2012г.
МОМЧЕТА ДО 13г.
ПЕРНИК-25-26.02.2012г.
МОМЧЕТА ДО 15г.
ПЕРНИК-18-19.02.2012г.
ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ
ПЕРНИК-10-11.02.2012г.
ПРОГРАМАТА НА МАЧОВЕТЕ ЩЕ БЪДЕ ОПРЕДЕЛЕНА НА МЯСТО.
ВСИЧКИ СРЕЩИ ЗАПОЧВАТ В 9.30ч.
Следващ постинг
Предишен постинг
Няма коментари