25.02.2012 17:08 - МЪЖЕТЕ ОТСТЪПИХА НА ГОРНА МАЛИНА,ЗАПАЗВАТ ШАНШОВЕ ЗА КЛАСИРАНЕ
Прочетен: 655 Коментари: 0 Гласове:
0

Мъжкият отбор на Етрополе загуби домакинската си среща от отбора на "Звездец"-Г.Малина с 3:1 гейма.Това бе една среща противопоставила от едната страна на мрежата  младостта и от другата  опита и съвсем закономерно по-опитния състав на гостите постигна победата.Срещата започна ударно за гостите който поведоха с един гейм,но етрополци не се предадоха и зе върнаха в мача спечелвайки втория,за повече обаче не им достигнаха силите.В решителните моменти опитния състав на Звездец успяваше да спечели важните точки и с така се поздрави с победата .Добрата новина дойде   от Белоградчик,където местния тим победи водача в групата Козллодуй с 3:0 и така запази шатсовете на етрополци за кладиране на четвърфиналите.При една победа над Козлодуй като домакини на 10.03.2012г. момчетата от Етрополе ще продължат напред.Шансовете са реални, като гости успяхме да побдим Козлодуй с 3:2