16.03.2012 11:05 - И ВРАЦА НЕ УСПЯ ДА СПРЕ ЕТРОПОЛСКАТА ЛАВИНА
Автор: vasilvolley Категория: Спорт
Прочетен: 668 Коментари: 0 Гласове:
0

Вчера в спортната зала във Враца се изигра отложената среща от седмия кръг на държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст.Срещата противопостави отборите на Ботев-Враца и Етрополе.За етрополци това бе мача който можеше да ги класира предсрочно за по нанатъшно участие в първенството и те го изиграха е не по-най добрия начин,но се поздравиха с победата и така преди последния мач на 18.03.2012г. вече са недостижима на върха в таблицата.Срещата започна ударно за гостите и въпреки,че не показаха много качествен волейбол успаха да спечелят първия гейм на 12т.И както напоследък се наблюдава последна спад в играта във втория гейм и след като водеха с 24 на 20 не успяха да затворят гейма и се стигна до равенство 1:1.В оставащите геймове обаче етрополци влязоха в ритъм и на игрището вече имаше само едни отбор,този на гостите и извоюваха победата с 3:1.Така момчетата от Етрополе ще бъдат спокойни преди последния мач.От този мач пък зависи класирането на останалите отбори в групата,при евентуална загуба напред продължава Севлиево,при победа право на участие добива Ботев Враца.Както винаги така и сега ние ще играем феърплей спрямо останалите отбори и нека напред продължи по-добрия от тях.

6 Козлодуй (юноши) 8 0 8 2:24 0.0833 210:565 0.3717 8

Отбора на Моната има мач повече и  поради тази причина в момента се намират на първо място в групата.