01.04.2012 21:44 - И ДВАНАДЕСЕТ ГОДИШНИТЕ МОМИЧЕТА НА ФИНАЛИ,СЛЕД ПЪРВО МЯСТО НА МЕЖДУОБЛАСТНОТО ПЪРВЕНСТВО
Прочетен: 607 Коментари: 0 Гласове:
0

На провелото се междуобластно първенство по волейбол за момичета до 12г. на 31.03.2012г. в град Кюстендил,етрополските волейболистки водени от Ралица Ботева,постигнаха нов голям успех за етрополския волейбол,като заеха първо място и правото да играят на финалния турнир от първенството на страната. Етрополе победи в първата среща отбора на Миньор-Перник с 2:0,в следващата се наложи над домакините от Велбъжд-Кюстендил със същия резултат.Така последният мач се оказа и финален, един срещу друг застанаха отборите на Пирин-Разлог и Етрополе.Момичетата от Разлог спечелиха първия гейм по категоричен начин,но Етрополки не се предадоха и се върнаха в играта,като спечелиха вторият гейм.В третата решителна част момичетата от Етрополе успяха да направят по-малко лични грешки и така да спечелят гейма с 15 на 13 и крайното 2:1.
Крайно Класиране:1.Етрополе,2.Пирин-Разлог,3.Миньор-Перник,4.Велбъжд-Кюстендил.