02.04.2012 23:41 - ЮНОШИТЕ И ДЕВОЙКИТЕ НА СОУ"ХРИСТО ЯСЕНОВ" ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНЦИ ПО ВОЛЕЙБОЛ
Прочетен: 646 Коментари: 0 Гласове:
1

На 01.04.2012г.  град Етрополе бе домакин на втория етап от ученическите игри-Областното първенство.Надпреварата се проведе за юноши и девойки 11-12 клас.Момичета от Етрополе имаха за съперник само един отбор от Годеч и без проблеми победиха с 3:0 гейма и така се класираха за зоналното първенство,което ще се проведе на 26 този месец в Благоевград.По оспорвана се оказа битката при юношите.В първенството се включиха четири отбора-ГПЧЕ"А.Константинов"-Правец,СОУ "Христо Ботев"-Горна Малина,СОУ"Сава Савов"-Пирдоп и СОУ"Христо Ясенов"-Етрополе.Ясеновци бяха с класа над останалите отбори победиха Правец и  Горна Малина с 3:0 гема и едно леко подценяваше можеше да им изиграе лоша шега срещу отбора на Пирдоп,гостите поведоха с 24 на 21 в първия гейм,но опитните отигравания на Ваньо Василев не позволиха това да се случи и етрополци спечелиха гейма на 24 и от тук насетне вече нямаха никакви проблеми.Като победители в областната надпревара етрополци се класират за зоналният етап от игрите,който ще се проведат в Етрополе на 19.04.2012г.Купите и грамотите на победителите и техните подгласници бяха връчени от Началника на РИО София област-Христо Андреев