11.05.2012 13:56 - ЮНОШИТЕ СПЕЧЕЛИХА ТУРНИР "АУРУБИС"
Прочетен: 621 Коментари: 0 Гласове:
0

Юношите старша възраст на ВК"Етрополе" завършиха по най-добрия начин един от най-успешните сезони за мъжкия волейбол в Етрополе.След като се наредиха на единадесето  място в страната,станаха четвърти на ученическите игри,спечелиха турнири "Черно море","Петя Иванова" и "Асен Борисов" сега се поздравиха с нов успех.В Пирдоп се провед турнир за купата на "АУРУБИС".Етролци не срещнаха сериозна съпроива в първия мач и се поздравиха с чиста победа срещу отбора на Горна Малина и така се изправиха на финала срещу отбора на домакините.Срещата започна ударно за момчетата от Етрополе и те набързо поведоха с 2:0 и когато всичко изглеждаше решено,отбора на Пирдоп показа,че не е отбор за подценяване,но до обрат не се стигна и момчетата от Етрополе взеха класическа победа с 3:0 и грабнаха купата.За най-добър състезател бе обявен Мирослав Георгиев а за най-добър посрещач Тихомир Тодоров,двамата възпитаници на етрополската школа,който изиграха свойте последни мачове като юноши на клуба.Сега следва една заслужена почивка за всички момчета и след месец се подновяват тренировките,с цел през следващия сезон още по-добро представяне.