08.06.2012 00:04 - МОМИЧЕТАТА НА КРАЧКА ОТ СЕНЗАЦИЯТА-ОСТАВАТ ПЕТИ В СТРАНАТА
Автор: vasilvolley Категория: Спорт
Прочетен: 742 Коментари: 0 Гласове:
2

Последна промяна: 08.06.2012 00:09

На завършилия днес финален турнир за момчиета да 13г. възпитаничките на Ралица Ботева бяха на крачка от изненадата на турнира,като само малшанса им попречи да играят във финалната четворка.В директен сблъсък с отбора на Марица-Пловдив за продължаване в четворката,Етрополки след като водеха в първия гейм с 19 на 14 не издържаха или просто не повярваха,че могат да победят бъдещите шампионки и се предадоха психически и загубиха мача с 2:0   и възможноста да играят на финал.Момичетата от Етрополе попаднаха в по-тежката група и въпреки това се бориха да края,в първия мач извоюваха победа над отбора на Хебър с 2:0/24,18/, след това се поздравиха с нова победа този път над Яворов-Чирпан с 2:1/-20,23,4/ победната серия продължи и над Пирин-Разлог с 2:0/19,14/ в следващата среща Етрополки се препънаха от отбора на Казанлък с 2:0/11,17/ и така заеха трето място в групата,което не им позволи да играят във финалната четворка.Шампион стана отбораът на Марица,следвани от Казанлък,трети се нареди Славия, четвърти Велбъжд-Кюстендил и нашите момичета останаха на пето място в страната,един изключителен успех и само може да съжеляваме,че не попаднахме в другата група,която се оказа доста по слаба от нашата и момичетата на ВК"Етрополе"  можеше да се окичат с медали,но такъв е жребия.След отбора на Етрополе се наредиха отборита на ЦСКА,Хебър-Пазарджик,Ботев-Враца,Яворов-Чирпан,Феникс-Шумен,Хан Аспарух-Исперих,Пирин-Разлог и Ботев -Луковит.