29.10.2012 02:45 - ЮНОШИТЕ ПРОДЪЛЖИХА ПОБЕДНАТА СИ СЕРИЯ И В НЕДЕЛЯ
Прочетен: 438 Коментари: 0 Гласове:
0

Етрополските момчета продължават да побеждават в държавното първенство по волейбол.Този път етрополци прегазиха отборите на Пирдоп и Враца,съответно с 3:0 и 3:1.В първия мач момчетата от Етрополе не срещнаха сериозна съпротива и закономерно го спечелиха с класическия резултат.И вторият мач вървеше към разгромна победа, етрополци водеха с 2:0 гейма и решиха,че вече са спечелили мача,в третия гейм Врачани поведха с 8 на 1,етрополци ги настигнаха даже поведоха с 24 на 21,но не съумяха да затворят гейма,и това доведе до четвърти гейм,където вече момчетата водени от своя капитан Ваньо Василев,неоставиха никакви съмнения в своето превъзходство и го затвориха на 13.Така след изиграване на първия турнир,отбора на Етрополе дели първо място със състава на Монтата,като и двата отбора не са загубили мач до този момент.Спора за първото място през зимния сезон ще се реши другата седмица на втория турнир във Враца,където двата отбора застават един срещу друг.
Ето и останалите резултати от днешния ден-Изгрев-Самоков-3:2,Белоградчик-Габрово-3:0,Ботев-Изгрев-2:3,Габрово-Пирдоп-0:3,Монтана-Сомоков 3:0,Белоградчик-Велико Търново-3:0.
 Водачи във временното класиране са отборите на Етрополе и Монтата,следвани от Изгрев,Самоков,Белоградчик,Велико Търново,Враца,Габрово,Пирдоп и Козлодуй.
Първенството продължава на 2 и 3 ноември в град Враца.