12.11.2012 14:10 - МЪЖЕТЕ СТАРТИРАХА СЪС ЗАГУБА В НОВОТО ПЪРВЕНСТВО
Прочетен: 528 Коментари: 0 Гласове:
0

Мъжкият отбор на ВК"Етрополе" допусна загуба на старта на първенството в А-Национална група като гости на отбора на Белоградчик.Мачът започна доста оспорвано и се движеше точка за точка от началото почти до самият край.В първият гейм етрополци успяха да надхитрят своя съперник и се поздравиха с победа 27 на 25.Вторият гейм бе идентичен на първия,само че този път победата бе за домакините,момчетата от Етрополе не се предадоха и в третият гей,но невъзможноста да покажат истинските си възможности поради размера и височината на залата,си каза думата и момчетат го загубиха,от  тук им падна гарда и загубиха мача с 3:1.Великолепен мач направи диагонала на отбора Димитър Димитров,и  ако не бяха ужасните условия в залата в село Орешец,където се игра мача,резултата нямаше да е такъв,но такива са условият и няма какво да се направи.В останалите срещи от нашата група Севлиево победи Враца като гост с 3:0 и Козлодуй стори същото като гост на Горна Малина,само че с резултат 3:2 гейм.В следващия кръг етрополци гостуват на отбора на Козлодуй,мача ще се проведе на 17.11.2012г. от 14.00ч в спортната зала в град Козлодуй.