19.11.2012 15:34 - МЪЖЕТЕ С ВТОРО ПОРАЖЕНИЕ ЗА СЕЗОНА
Автор: vasilvolley Категория: Спорт
Прочетен: 465 Коментари: 0 Гласове:
0

За съжаление мъжкият отбор на ВК"Етрополе" не успя да се противопостави на силният отбор на Козлодуй и загуби с 3:0 гейма в отделните части на 20,14,23.Срещата започна равностойно,но в края на гейма по-големият опит на домакините си каза думата и те закономерно го спечелиха,във втория етрополци не успяха да налучкат правилният път и бяха надиграни тотално.Третият гейм можеше да обърне нещата,но при резултат 23 на 23 две сгрешени топки от етрополци сложи край на мача.В отбора на Козлодуй играят доста опитни и класни състезатели събрани от цялата страна и това си каза думата,етрополци който разчитат на собствени кадри се бориха,но за момента това са ни възможностите и резултата е справедлив.В останалите срещи от групата се получиха средните резултати: Севлиево-Белоградчик-3:1 , Враца-Горна Малина-1:3.
Временно класиране: 1.Севлиево,2.Козлодуй,3.Горна Малина, 4.Белоградчик,5.Етрополе,6.Враца