26.11.2012 17:07 - МЪЖЕТЕ ЗАПИСАХА ОЩЕ ЕДНО СЛАБО ПРЕДСТАВЯНЕ
Прочетен: 600 Коментари: 0 Гласове:
0

Мъжкият отбор на ВК"Етрополе" допусна трета загуба за сзона отстъпвайки у дома си от гостуващия тим на Раковски-Севлиево с 3:0 гейма,в отделните части на 18,23,20.Точно преди месец отбора победи гостите в контролна среща,но сега нямаше и спомен от онази игра на домакините.Като цяло в част от състава липсва хъса и желанието за игра,като това повлиа и на останалите момчета,на което се дължи и слабото представяне до момента.Вече не може да се търси като причина умората от мачове или нещо подобно.Просто момчетата изгубиха желанието и воля за победа,за което говорят резултатите в последните три срещи.В останалите мачове от нашата група се получиха следните резултати:Враца-Козлодуй-3:1,Белоградчик-Горна Малина-3:1