16.12.2012 12:27 - ВЕЛИКОЛЕПНА ПОБЕДА ЗА МЪЖЕТЕ В ПОСЛЕДНАТА СРЕЩА ЗА СЕЗОНА
Прочетен: 685 Коментари: 0 Гласове:
0

Мъжкият отбор на Етрополе постигна една изключителна победа срещу отбора на Ботев Враца с 3:0 гейма в отделните части на 16,20,21.Етрополци бяха пълни господари на игрището и нито за миг не оставиха съмнение в своето превъзходство.В редиците на домакините се завърна разпределителят на отбора и това си каза думата за изключителната победа.Момчетата от Етрополе в състав Ваньо Василев и Румен Павлов-посрещачи,Мирослав Георгиев и Слави Петров-центрове,Димитър Димитров-диагонал,Деян Рачев-разпределител и либерата на отбора Тихомир Димитров и Стоян Стаменов изиграха най-добрия си мач при мъжете от началото на сезона и ако бяха показали тази игра и в останалите срещи едви ли би имало състав от групата който да  може да ги победи,но неможе във всяка среща да си на сто процента,още повече че половината от състава са и гръбнака на юношеската гарнитура.С тази победа завършва и есенния полусезон,надпреварата ще бъде подновена в средата на месец февруари.В останалите срещи от групата Белоградчик победи Козлодуй с 3:1 гейма,със същия резултат Севлиево се наложи над Горна Малина.Водач в групата продължава да бъде отбора на Раковски-Севлиево.