23.02.2013 18:37 - МЪЖЕТЕ СТАРТИРАХА ПРОЛЕТНИЯТ ДЯЛ ОТ ПЪРВЕНСТВОТО ПО ВЕЛИКОЛЕПЕН НАЧИН
Прочетен: 477 Коментари: 0 Гласове:
0

Мъжкият отбор на Етрополе започна с победа пролетният дял на надпреварата в А-ЕГ.Етрополци посрещнаха отбора на Козлодуй и успяха да го победят с 3:2 гейма в отделните части на 23,-22,16,-22,6.Домакините стартираха по убедителен начин и за 20 минути успяха да сломят съпротивата на свойте съперници.Във втория гейм обаче гостите се съвзеха и си го върнаха.В третия вече етроплските момчета бяха пълни господари на терена и не оставиха никакво съмнение в своето превъзходсто,в четвъртата час когато всичко изглеждаше решени,при резултат 21 на 17,се получи необясним спад в играта на всички момчета,който бяха затруднени от силния начален удар на разпределителя на гостите и отбора на Козлодуй успя да се добере до пети решителен гейм. Въпреки,че някой от играчите на Козлодуй са доста по-големи и с повче игрови опит от нашите момчета,в този решителен гейм на игрището вече имаше само един отбора и закономерно след добрите отигравания на нападателите,дирижарини от получилия лека контузия в този мач разпределител Деян Рачев и страхотните  блокади на Слави Петров,затворихме гейма на 6 точки.В следващият кръг Етрополци гостуват на лидера в групата Раковски-Севлиево.В останалите срещи Белоградчик победи отбора на Севлиево с 3:2 а Горна Малина Ботев Враца с 3:0.След тази победа Етрополци се изкачиха с едно стъпало напред и вече са пред отбора от Враца.