26.03.2013 18:55 - ПОБЕДА И ЗАГУБА ЗА ДЕВОЙКИТЕ СТАРША ВЪЗРАСТ В БУРГАС
Прочетен: 502 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 26.03.2013 18:56

С една победа и една загуба се завърнаха девойките старша възраст на ВК ”Етрополе” от квалификационния турнир в тази възрастова група, чийто домакин в събота и неделя бе гр. Бургас. Мачовете на нашите момичета се проведоха в неделя /24март/, като първи съперник им бе тимът на Добруджа 07 от гр. Добрич, който отбор успя да победи с 3:1 гейма. От 15.00ч. се игра двубоят между домакините от Бургас и етрополки, спечелен от нашите момичета с 3:2 гейма. Победител от тази квалификация стана тимът на Добрич, наложил се над Бургас с 3:1 гейма и по този начин те се класират за държавните финали.За етрополки остана още един шанс за класиране на финалите,след като отбора на Ботев Враца се отказа финалите ще бъдат допълнени от най-добрият втори отбор от квалификациите.След изиграните две квалификции Етрополки са пред Септември и ще изчакат развоя от последната квалификация в Шумен на 29 този месец за да разберат дали ще намерят място между най-добрите в страната.