04.05.2013 00:47 - ПЕТИ ФИНАЛ ЗА ЕТРОПОЛСКИЯ ВОЛЕЙБОЛ
Прочетен: 629 Коментари: 0 Гласове:
0

Мирела Василева,Силви Славова,Полина Ботева,Пламена Петрова,Яна Павлова, Хриситна Славова,Михаела Петрова,Петя Димитрова,Инес Бакърджиева с треньор Ралица Ботева се класираха за държавните финали при момичетата до 15г.Момичетата  участваха на квалификационен турнир в град Пазарджик и се представиха по възможно най-добрия начин.В първата среща Етрополки срещнаха отбора на Родопа Смолян и както в повечето случай след като поведоха с 2:0 гейма последва отпускане и момичетата от Смолян това и чакаха грабнаха третият гейм.В четвъртия обаче Етрополки се мобилизираха и затвориха срещатат с 3:1 гейма.Във втория мач Етрополки бяха още по-убедителни и разгромиха отбора на Чирпан с 3:0.След тази победа те вече си бяха осигурили място между най-добрите отбора от страната,но трябваше да изиграят и последната среща срещу домакините от Хебър.Първият гейм бе за момичетата от Етрополе,но изгубили вече стимул те се отпуснаха и домакините взеха победата с 3:1.Така след 12 и 13 годишните,девойките старша възраст и девойките 8-10 клас, петнадесет годишните момичета са петият отбор от школата на ВК"Етрополе",който ще спори за разпределине на медалите от държавните финали,нека пожелаем успех на момичетата и тяхната треньорка за едно достойно представяна.