30.05.2013 15:42 - ЕТРОПОЛСКИТЕ ЛЪВИЦИ ВТОРИ В БЪЛГАРИЯ
Прочетен: 1691 Коментари: 0 Гласове:
1

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
 Момичетата в състав Наталия Йорданова,Ния Пенкова,Леонора Николова,Александра Тодорова,Даяна Тодорова,Силвия Кръстева,Радостина Иванова,Михаела Петрова, Магдалена Димитрова се окичиха със сребърните медали и грабнаха купата за второ място в страната при момичетата до 13г.В спор с още единадесет отбора достигнали до финалната фаза на надпреварата,момичетата на Ралица Ботева се представиха по възможно най-добрия начин.В предварителната група Етрополки не допуснаха нито една загуба и победиха последователно Яворов-Чирпан,ЦСКА,Ботев-Враца,Бдин-Видин и Хебър-Пазарджик с класическия резултат от 2:0 гейма.На полуфинала победната серия продължи и отново чиста победа този път над състава на Шумен 05.В спор за титлата Етрополки бяха спряни от силния отбор на Марица и загубиха финала с 2:0 гейма. Имаики предвид ограничените възможностти откъм подпор на състезателки спрямо другите отбори,това второ място е истинско геройство за нашите момичета и тяхната треньорка.Тук искам да благодарим на седмия играч,тази невероятна публика,която изпълваше до краен предел зала "Чавдар" от първият от последният мач на нашите момичета.Без тяхната подкрепа това второ място и тези медали едва ли щяхме да ги спечелим.Разбира се най-голяма заслуга за този успех е на треньорката на тези прекрасни деца-Ралица Ботева,за невероятният труд който положи през годините,но явно всичко си струваше.
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ:.1.Марица,2.ЕТРОПОЛЕ,3.Бдин-Видин,4.Шумен,5.Пирин-Разлог, 6.ЦСКА,7.Ботев-Враца,8.Казанлък,9.Спартак-Варна,10.Хебър-Пазарджик,11.Септември-София,12.Яворов-Чирпан.
 За MVP на първенството е избрана етрополската надежда Михаела Петрова.