Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
21.10.2013 14:35 - ДЕВЕТИЯ ПОРЕД ТУРНИР "АСЕН БОРИСОВ" БЕ СПЕЧЕЛЕН ОТ ГОРНА МАЛИНА
Автор: vasilvolley Категория: Спорт
Прочетен: 722 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 21.10.2013 14:42

Поредният турнир по волейбол в памет на бившия президен на ВК "Етрополе"  Асен Борисов се проведе през изминалият уикенд в Етрополе.В надпреварата участваха четири отбора,като победител стана отбора на Звездец-Г.Малина победил на финала отбора на Пирдоп с 3:0 гейма.В спор за третото място Етрополе отстъпи на Белоградчик с 3:1.За съжаление Етрополци не успяха да покажат своите възможности поради контузията на разпределителя Деян Рачев,който не взе участие в срещите и бе заменен от Христо Петков, за първи път игра за Етрополци.Освен разпределителят участие в турнира не взе и една от основните четворки Румен Павлов.С това класиране не трябва да правим генерални изводи за състоянието на отбора,тъй като в спора за третото място се видя,че Етрополе имат резерви и тази година ще гонят едно добро класиране в шампионата.
  Ръководството на ВК"Етрополе" взе решение от тази година мемориалният турнир "Асен Борисов" да се провежда и в памет нашите приятели починали миналата година-Цанко Цанков-председател на съдийската колегия и един от основатели на спорта в Етрополе и Ивайло Гръбчев,съдия по волейбол и бивш състезател на клуба.