08.06.2014 22:16 - ЕТРОПОЛКИ СЕ ОКИЧИХА СЪС СРЕБЪРНИТЕ МЕДАЛИ
Прочетен: 486 Коментари: 0 Гласове:
0

Момичетата от Етрополе заеха второ място в България и спечелиха сребърните медали на завършилите днес Ученически игри по волейбол за момичета 5-7 клас.Във финалната битка възпитаничките на Ралица Ботева не успяха да се преборят с отбора на Кирково и загубиха с 3:1 гейма.В отбора личеше явна умора при момичетата,но най-вече психически те не издържаха на напрежението,не си повярваха,че могат да бъдат шампионки и логично загубиха.Но разбира се с второто и място и сребърните медали можем само да се гордем.Миналият месец спечелихме титлата при 8-10 клас,сега сме втори в страната,какво по голямо удоволетворение за треньорите и всички приятели на Етрополския волейбол.В спор за третото място Видин надигра отбора на Добрич с 3:1 гейма.За най-добър състезател на първенството специалистите определиха волейболната надежда от Етрополе Наталия Йорданова.В продължение на една година тя ще получава стипендия от МОН,по програмата за талантливи деца.
Крайно класиране: 1.Кирково,2.ЕТРОПОЛЕ,3.Видин,4,Добрич,5.Тополово,6.Попово,7.Кюстендил,