22.11.2014 19:25 - ЕТРПОЛСКИТЕ ВОЛЕЙБОЛИСТКИ СПЕЧЕЛИХА ТУРНИР ОСВОБОЖДЕНИЕ
Автор: vasilvolley Категория: Спорт
Прочетен: 740 Коментари: 0 Гласове:
0

Момичетата на Ралица Ботева спечелиха поредния турнир по волейбол-Освобождение. В надпреварата взеха участие отборите на Ботев-Ихтиман,Пирин-Разлог и Левски-София. В първата среща домакините победиха състава на Ботев с 2:0 гейма.В следващата среща спечелиха срещу Пирин с 2:1 гейма.Същевременно Пирин победи Ботев с 2:0 и загуби от Левски със същият резултат и така последният мач между Етрополе и Левски се оказа и финален за турнира.След изключително слабо начало от страна на Етрополки който записаха само 9 точки в първият гейм,във вторият имаше коренна разлика в играта им и след великолепни отигравания в защита те успяха да го спечелят и така се стигна да трети решетлен гейм.Етрополки взеха инициативата още в самото начало на гейма е благодарение на мощната подкрепа от страна на публиката те успяха да го спечелят а с това и срещата. Крайно класиране:1.ЕТРОПОЛЕ,2.Левски,3.Пирин,4.Ботев Ръководството на турнира присъди и следните индивидуални награди: най-добър разпределител-Емилия Манова-Пирин най-добър нападател-Виктория Иванова-Левски най-добър изпълнител на начален удар-Денислава Деспотова-Левски най-добър състезател-НАТАЛИЯ ЙОРДАНОВА-ЕТРОПОЛЕ