29.11.2014 19:38 - ЖЕНСКИЯТ ОТБОР НА ЕТРОПОЛЕ ПРОДЪЛЖАВА ПОБЕДНАТА СИ СЕРИЯ
Автор: vasilvolley Категория: Спорт
Прочетен: 662 Коментари: 0 Гласове:
0

Нова невероятна победа извоюваха жените в мач от последният кръг на есенният дял от надпреварата в аматьорската волейболна лига-Волеймания.Момичетата от Етрополе победиха отбора на Мистикс с 3:1 гейма.Първитят гейм отбора на домакините успя да го измъкне от Етрополки,но след това последва мобилизиране от страна на гостенките и те успяха да спечелят останалите три гейма а с това и крайната победа.Великолепен мач за отбора на Етрополе направи Теодора Атанасова и с подкрепата на Десислава Лазарова, Силвия Пенкова,Станимира Хаджиева,Симеонка Дочева,Дарина Колева,Яна Пенкова, Мирела Василева и Полина Ботева,успяха да победят първенецът от другата група и да нанесем първо поражение за сезона.Така Етрополки ще зимуват на второ място във временното класиране,преди подновяване на шампионата.Първият мач след зимната пауза ще бъди в Етрополе на 10.01.2015г. с отбора на Техническият Университет.