09.02.2015 17:00 - НОВА ВЕЛИКОЛЕПНА ПОБЕДА ЗА ЖЕНИТЕ
Прочетен: 1340 Коментари: 0 Гласове:
0

В неделя в салона на СОУ"Христо Ясенов" в град Етрополе се игра поредната среща от Аматьорската волейболна лига при жените-Волеймания.Момичетата от Етрополе в пряк спор за второто място в групата победиха отбора на Комета с 3:0 гейма.След отличен първи гейм и добро начало във втория се получи лек спад в играта на домакините,от което се възползваха гостенките от София за да се получи истинска драма в края на гейма,но Етрополки се оказаха по концентрирани и го спечелиха с 29:27.В третия гейм на игрището имаше вече само един отбор и домакините затвориха частта на 19 а с това и края на мача.Следващата среща на отбора на Етрополе е на 22.02.2015г. от 14.00ч като домакин на водача от другата група отбора на Mystics