25.02.2015 12:54 - ДЕВОЙКИТЕ МЛАДША ВЪЗРАСТ ПРОДЪЛЖАВАТ НА КВАЛИФИКАЦИИ
Прочетен: 1676 Коментари: 0 Гласове:
0

За съжаление момичетата от Етрополе не успяха да намерят място директно на зоналните турнири и ще трябва да минат през ситото на квалификациите да продължат напред.Етрополки попаднаха в една група с отборите на Велбъжд-Кюстендил и Струмска Слава-Радомир.В първата среща победиха отбора на Радомир с 3:0 гейма,но във втората загубиха от домакините след един доста оспорван двубой.Първият гейм бе за Етрополки,във вторият домакините си върнаха за загубата от първия гейм и в решителният тайбрек загубихме с 15:13.На полуфинала момичетата на Ралица Ботева се изправиха срещу отбора на Пирин-Разлог.Мачът си разви идентично като мача с Кюстендил и явно този ден липсваше спортно щастие на Етрополки и те претърпяха загуба отново във решителният гейм.Така отборите на Пирин и Велбъжд се класираха за зоналната надпревара а отборите на Етрополе и Ботев-Ихтиман ще трябва да преминат през ситото на квалификациите.Съставите на Самоков и Радомир прекратяват своето участие. На 1 и 2 март в Перник ще се проведе регионалната надпревара за 15 годишните момичета,заявки за участие за подали 9 отбора.