01.04.2015 14:18 - ПЪРВАТА СРЕЩА ОТ ПОЛУФИНАЛА БЕ ЗАГУБЕНА ОТ ЕТРОПОЛКИ
Прочетен: 1176 Коментари: 0 Гласове:
0

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
Етрополските момичета загубиха първата полуфинална среща от аматьорската волейболна лига Волеймания.Етрополки не успяха на се противопоставят на отбора на Mystics и загубиха с 3:1.Мача започна чудесно за домакините, като през целият първи гейм водеха в резултата и накрая когато трябваше да затворят гейма се пропукаха в нападение и с добра блокада гостенките спечелиха частта на 22.Вторият гейм бе най- оспорван като се движеше точка за точка и накрая момичетата от Етрополе успяха да го измъкнат на 24 точки.В останалите две части на игрището имаше само един отбори,този на гостенките,домакините не успяха да се противопоставят и загубиха на 15 и 13. Реванша ще се проведе на 04.05.2015г. от 15.30ч. в София.