21.04.2015 22:56 - МОМИЧЕТАТА ДО 15г. СПЕЧЕЛИХА КВАЛИФИКАЦИЯТАТ В ДИМИТРОВГРАД
Прочетен: 1141 Коментари: 0 Гласове:
0

Етрополските волейболисти във възраст до 15г.спечелиха квалификационният турнир в Димитровград и така добиха право за участие на зоналната надпревара.Нещата не тръгнаха добре за Етрополки.Те загубиха първият си мач от отбора на Шумен след като водеха почти през всички геймове.В петият решителен гейм поведохме с 8:0,но шуменки успяха да обърната гейма и така спечелиха мача.След това обаче отбора на Шумен допусна две поражения от домакините от Димитровград и Ботев Враца и това върна Етрополки в играта. Окрилени след така стеклите се обстоятелства възпитаничките на Ралица Ботева не оставиха никакви шансове на противниците си в останалите два мача и победиха Димитровград и Ботев с по 3:0 гейма и спечелиха първото място на турнира.След нас се наредиха отбора на домакините,следван от Ботев-Враца и Шумен.Момичетата от Етрополе продължават своето участие на зоналното пъвенство,останалите отбори прекратяват своето участие в шампионата.