11.06.2015 07:25 - ВОЛЕЙБОЛИСТКИТЕ НА СОУ"ХРИСТО ЯСЕНОВ" СЕ НАРЕДИХА НА ШЕСТО МЯСТО
Прочетен: 1493 Коментари: 0 Гласове:
0

Етрополските волейболистки се наредиха заеха шесто място във финалната надпревара от 31 ученически игри по волейбол.Надпреварата се проведе в град Етрополе,като участие взеха десетте най-добри отбора в страната.Момичетата от Етрополе попаднаха в една група с отборите на Добрич,Тополово,Кюстендил и Приморско.В първите два мача момичетата водени от Ралица Ботева и Емилия Ненова не срешнаха сериозна съпротива от отборите на Приморско и Кюстендил и ги победиха с по 2:0 гейма.В спор за влизане във финалната четворка при 1:1 гейма и 13 на 6 за Етрополе момичетата не успяха да издържат на напрежението и загубиха гейма а с това и мача.След тази загуби те трябваше да играят за 5- 6 място.Борбата там се получи като в предният мач при 1:1 геймове и 12:2 на нас ,етрополки помислиха че са спечелили,но отбора на Видин се разигра и обърна резултата в тяхна полза 15:13.Шампион стана отбора на Добрич. Крайното класиране е следното: 1. място ХГ"Св.Св.Кирил и Методий" гр.Добрич 2. място СОУ"П.Р. Славейков" гр.Кърджали 3. място Прогимназия "Академик Даки Йорданов" гр.Омуртаг 4. място ОУ"Отец Паисий" с. Тополово 5. място СОУ"Цар Симеон Велики" гр.Видин 6. място СОУ"Хр.Ясенов" гр.Етрополе 7. място ОУ"Св.Св.Кирил и Методий" гр. Кюстендил 8. място 81 СОУ"Виктор Юго" гр.София 9. място СОУ"Бачо Киро" гр.Павликени 10. място СОУ"Никола Вапцаров" гр.Приморско