26.06.2015 19:46 - И ДЕВОЙКИТЕ МЛАДША ВЪЗРАСТ СЕ НАРЕДИХА ДЕВЕТИ В СТРАНАТА
Прочетен: 1512 Коментари: 0 Гласове:
0

И девойките младша възраст нямаха късмета да играят във финалната осмица тази година.След като се наредиха втори на зоната в София те продължиха на турнира на вторите,който също се проведе в София,там момичетата на Ралица Ботева загубиха от Марица Пловдив и Звезди 94 с 3:0 гейма и победиха домакините от Локомотив.Така те се класираха за последният заключителен турнир който се проведе в Етрополе.В надпреварата взеха участие отборите на Хебър-Пазарджик,ЙЕБ-Шумен и Локомотив София.Етрополки победиха служебно столичанки който се отказаха в последният момента от надпреварата и в доста драматичен мач за влизане в осмицата отстъпиха на отбора на Хебър с 3:2 гейма,като в решаващият пети гейм гостенките спечелиха с 17:15.Както и при по малките така и тук две точки не ни достигнаха да бъдем при най-големите.Но това което постигнахме е нещо изключително,едно голямо БРАВО за момичетата и тяхната треньорка за всичко което постигнаха през годината.Шампион в тази възраст стана отбора на Казанлък,следван от Марица-Пловдив и Левски-София.