15.09.2015 22:55 - ЕТРОПОЛСКИТЕ ВОЛЕЙБОЛИСТИ СПЕЧЕЛИХА МЕМОРИАЛНИЯТ ТУРНИР "ПЕТЯ ИВАНОВА"
Прочетен: 1370 Коментари: 0 Гласове:
0

В събота и неделя в град Враца се проведе шестият поред мемориален турнир в памет на бившата състезателка на Ботев-Враца Петя Иванова.В надпреварата взеха участие седем отбора при мъжете и два при жените.Момчетата от Етрополе не срещнаха сериозна съпротива от своите съперници и победиха всички отбори в групата и на полуфинала с по 2:0 гейма.На финала Етрополци се наложиха с 3:0 гейма над отбора на Враца Волей и заслужено спечелиха първото място и златните медали.За най-добър разпределител бе избран Деян Рачев от отбора на Етрополе.Това бяха и пъвите мачове на Етрополци преди започване на новият сезон.Следващите проверки на мъжкия и женския отбор ще бъдат на 26 и 27.09.2015г. в град Пирдоп,където също ще участваме на турнир организиран от ВК"ВОЛЕЙБОЛ"-Пирдоп,там сили ще премерят по пет отбора и в двата пола.