16.11.2015 21:58 - ПО ВЕЛИКОЛЕПЕН НАЧИН СТАРТИРАХА ПЪРВЕНСТВОТО ЮНОШИТЕ СТАРША ВЪЗРАСТ
Прочетен: 1137 Коментари: 0 Гласове:
0

Юношите старша възраст на Етрополе стартираха по великолепен начин държавното първенство по волейбол за сезон 2015/2016г.В домакинската си среща провела се на 15.11.2015г.-събота в спортна зала Чавдар, етрополските момчета победиха отбора на Септември-София с 3:1 гейма. Въпреки, че загубиха първият гейма,момчетата от Етрополе не се предадоха и успяха да обърнат мача в своя полза като,спечелиха останалите три за крайното 3:1.Това беше първият мач за нашите момчета, който почиваха във първият кръг. В другата среща от нашата група отбора на Хектор-София победи състава на Пирдоп с 3:2 гейма. В този кръг почива отбора на Ботев-Ихтиман. Другата седмица етрополските волейболисти гостуват на отбора на Хектор-София .Ето и временното класиране след първите два кръга. 1 Ботев Ихтиман 3:0 3т. 2 Етрополе 3:1 3т. 3 Септември Про Синема 4:3 3т. 4 Хектор 3:5 2т. 5 Волейбол-Пирдоп 2:6 1т.