23.11.2015 17:06 - ВЕЛИКОЛЕПЕН СТАРТ ЗА МЪЖЕТЕ
Прочетен: 1324 Коментари: 1 Гласове:
0

Мъжкият отбор на Етрополе стартира с победа в първия кръг от първенството на А-НВГ-МЪЖЕ.Етрополци бяха домакини на отбора на Раковски-Севлиево,срещата се игра на 21.11.2015г. от 14ч. в спортна зала Чавдар.След едногодишно прекъсване, поради ремонт на спортна зала Чавдар и невъзможност срещите да се играят в СОУ"Христо Ясенов" според наредбите на БФВ,етрополските момчета вече са готови за нови победи.Срещата премина доста равностойно,домакините поведоха с 2:1 гейма и 16:11 в четвъртият,но не успяха да го вземат и срещатат отиде в тайбрек.В петия решителен гейм,момчетата от Етрополе се мобилизираха и не оставиха съмнение в своето превъзходсто и успяха да спечелят срещата с крайното 3:2 гейма.В останалите срещи от нашата група се получиха следните резултати-Ботев/Ихтиман/-Ерма/Трън/-3:0,Козлодуй-Септември 3:1,отбора на Медиус Волей-Сандански почиваше в този кръг,именно на него отбора на Етрополе ще гостува в следващата седмица.Срещата ще се играе на 28.11.205г от 16.00ч в град Сандански.