01.12.2015 09:49 - ЮНОШИТЕ ЗАГУБИХА ОТ ИХТИМАН
Прочетен: 1103 Коментари: 0 Гласове:
0

Юношите старша възраст загубиха  в мач от третия кръг на държавното първенство домакинският си двубой срещу отбора на Ботев-Ихтиман.Мача тръгна много зле за Етрополската формация,като отбора на Ихтиман успя да се откъсне с десет точки разлика,момчетата от Етрополе все пак успяха да се съвземат и почти стопиха разликата,но това не бе достатъчно за спечелване на гейма.Във вторият гейм нещата изглежадаха по добре,но при равенство 23 на 23 загубихме два начални и силите ни стигнаха до тук.Гостите спебелиха с 3:0 гейма и са едноличев лидер във временното класиране.В другата среща от групата отбора на Хектор победи състава на Септември.В последната среща от кръга която ще се играе на 06.12.2015г. отбора на Етрополе гостува на Пирдоп.