11.03.2016 17:59 - ЮНОШИТЕ 8-10 КЛАС ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНЦИ ПО ВОЛЕЙБОЛ
Прочетен: 989 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 11.03.2016 18:01

Днес в спортна зала Чавдар в град Етрополе се проведоха областните ученически игри по волейбол за юноши 8-10 клас.В надпреварата заявка за участие бяха подали шест отбора в последствие два от тях се отказаха-Самоков и Копривщица и състезанието се проведе с четири отбора.Етрополе бе представен от момчетата на СОУ"Христо Ясенов".Етрополци успяха да победят и трите съперника Ихтиман с 2:1 гейма,Правец и Пирдоп с2:0 гейма и с това заеха първото място,втори се нареди отбора на Правец,трети остана състава на Пирдоп и на четвърто място завършиха момчетата от Ихтиман.След спечелването на областната надпревара отбора на Етрополе се класира за зоналния етап от ученическите игри,който включва първенците на областите-Кюстендил,Благоевград и Перник,това са отборите на Дупница,Разлог,Перник. Надпреварата ще се проведе през месец Април,домакинството все още не е определено.