14.03.2016 10:42 - ЖЕНСКИЯТ ОТБОР НАПРАВИ ПЪРВА УСПЕШНА КРАЧКА КЪМ КЛАСИРАНЕ НА ПОЛУФИНАЛИТЕ
Прочетен: 998 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 14.03.2016 10:45

В неделя в град Етрополе се изигра първият четвъртфинален двубой от женската аматьорска волейболна лига Волеймания.Момичетата от Етрополе посрещнаха състава на Ихтиман.След изключително слаб първи гейм от страна на етрополки,състава на гостите се възползва и успя да го спечели с 25 на 23.След това обаче всичко си дойде на мястото,момичетата от Етрополе се разиграха и успяха да обърнат нещата в своя полза за крайното 3:1 в отделните части на 12,20,8.На 23.03.2016г. в град Ихтиман ще се проведе втората среща от четвъртфиналите.При успех състава на  Етрополе ще се класира за полуфинала,при евентуална загуба ще се играе трети решителен мач,на който домакинството се пада на Етрополе.