Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
21.03.2016 09:19 - ПОРЕДЕН ПЕТГЕЙМОВ МАЧ ИЗИГРАХА МЪЖЕТЕ,ТОЗИ ПЪТ УСПЯХА ДА ИЗВОЮВАТ ПОБЕДАТА
Автор: vasilvolley Категория: Спорт
Прочетен: 883 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 21.03.2016 09:21

В събота в зала Чавдар в Етрополе се изигра поредният кръг от надпреварата при  мъжете от А-НВГ.Отбора на Етрополе посрещна състава на Козлодуй.Отново се получи пет геймова битка,като че ли това вече е закономерно за състава на Етрополе в последните пет изиграни мача четири завършиха във тайбрек.Този път момчетата от Етрополе успяха да измъкнат крайната победа,като позволиха на съперника в петия решителен гейм да спечелят едва шест точки.Срещата можеше да приключи с категоричен резултат за отбора на Етрополе,но основни единици в отбора изневериха на играта си и трябваше да се борим в пет гейма за да измъкнем мача.