15.05.2016 21:27 - 10 ГОДИШНИТЕ МОМЧЕТА ПЕТИ ВЪВ ФИНАЛНИЯТ ТУРНИР
Автор: vasilvolley Категория: Спорт
Прочетен: 540 Коментари: 0 Гласове:
0

В събота и неделя в град Пазарджик се проведе финалният турнир по волейбол за най-малките,момчета до 10г.В надпреварата взеха участие осемте най-добри отбора ,добили право на това след провеждане на регионалните първенства на Струма и Тракия.Между най-добрите отбора бе и състава на Волейболен клуб Етрополе.Момчетата от Етрополе постигнаха две победи над Пан-Волей-Панагюрище и Велбъжд-Кюстендил и отстъпиха на Хебър Пазарджик след доста оспорван тайбрек завършил 15 на 13 за домакините, което им костваше влизане във финалната четворка и Миньор Перник.Така в крайното класиране момчетата от Етрополе се наредиха на пето място в шампионата,шампион стана отбора на Миньор-Перник.БФВ раздаде медали и на осемте отбори успели да се класират за финалният турнир.