24.10.2016 09:31 - МЪЖКИЯТ ОТБОР НА ЕТРОПОЛЕ ВТОРИ НА ТУРНИР "АСЕН БОРИСОВ"
Прочетен: 331 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 24.10.2016 09:34

Волейболистите на Етрополе се наредиха на второ място на мемориалния турнир по волейбол "Асен Борисов".Турнира се проведе за ХІІ поредна година,които е в памет на нашите приятели-Асен Борисов,Цанко Цанков,Ивайло Гръбчев и Димитър Йотов.В надпреварата взеха участие четири отбора.В първата среща за деня отбора на Ботев Ихтиман победи състава на Медиус-Сандански с 3:1 гейма.Със същият резултат етрополци победиха отбора на Хектор.Така за 3-4 място се изправиха отборите на Хектор и Медиус,след доста оспорвана битка,момчетата от Сандански се наложиха с 3:2 гейма.В спор за първото място гостите от Ихтиман успяха да победят отбора на Етрополе с 3:1 гейма и така грабнаха купата за първо място,втори се наредиха домакините от Етрополе,трети остана отбора от Санднаски и на четвърто място софийският Хектор.Баха връчени и следните индивидуални награни:
най-добър разпределител-Деян Рачев-Етрополе
най-добро либеро-Ивелин Димитров-Хектор
най-добър нападател-Криситян Тимов-Медиус
MVP-Стоян Мирчев-Ботев
Гости на надпреравата бяха Стефан Борисов,Ваня Данаилова,Ралица Ботева,Павлин Гръбчев,Красимира Гръбчева-близки на починалите приятели в чиято памет се провежда турнира.Надпреварата бе уважена и от г-жа Росица Христова-зам кмет на Община Етрополе ,както и от доц.Богдан Кючуков един от доайените на волейбола в България,извел като национален треньор отбора на България до вицеевропейска титла през 1984,и трето място на световното първенство през 1986г.