31.10.2016 10:32 - ЮНОШИТЕ С ЛЕТЯЩ СТАРТ В ПЪРВЕНСТВОТО
Прочетен: 267 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 31.10.2016 10:34

По възможно най-добрия начин започна надпреварата при юношите за сезон 2016/2017г.Момчетата от Етрополе победиха като гост в първият кръг отбора на СУ-София.Срещата се игра в Биологическият факултет на СУ.Етрополци започнаха доста уверено срещата и набързо поведоха с 2:0 гейма и решиха,че вече са спечелили,но домакините не се предадоха лесно и успяха да спечелят следващият гейм,силите им обаче стигнаха до тук.Юношите от Етрополе спечелиха четвъртата част на 17 точки и с това и крайната победа в мача с 3:1.Следващата среща на отбора е на 13.11.2016г. от 14.00ч. като домакини на Хектор.Първенството при юношите е разделено на шест групи,в групите се играе всеки срещу всеки на разменено домакинство,като зависи от класирането в групата,отборите продължават битката за държавните финали.Ето и останалите резултати от нашата група Б:
Хектор-Пирдоп-3:0,Велбъжд/Кюстендил/-Самоков-0:3,Благоевград-Ботев/Ихтиман/-3:0, отбора на Септември/София/ почиваше в първия кръг.