08.11.2016 16:56 - ЖЕНСКИЯТ ОТБОР С НОВА ПОБЕДА,МЪЖЕТЕ СЕ ПРЕПЪНАХА НА СТАРТА
Прочетен: 347 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 08.11.2016 17:00

Женският отбор постигна нова победа във втория кръг от първенството на Волеймания. Момичетата от Етрополе победиха като домакини отбора на Ботев-Ихтиман с 3:0 гейма.Така след два изиграни мача Етрополки имат пълен актив от 6 точки и геймова разлика 6:1.Следващата среща е на 19.11.2016г. от 17.30ч като домакини на Миньноните-София.
 Мъжкият отбор за съжаление загуби първата си среща на старта на първенството на А НВГ.Етрополци загубиха като гости в София на местния Септември с 3:1 гейма.Мач наситен с доста обрати и малко волейбол за съжаление,където основна роля за това имаше първият съдия,който едва ли някога е играл волейбол и това просто си пролича при съдийските осъждания,вместо да остави двата отбора да играят той се намесваше постоянно със своите некоректни отсъждания в общърб и на двата отбора,но явно това са му възможностите,в хода на мача даде два жълти и два червени картона и на двата отбора.От такива съдии като този- некадърник с извинение Петър Хаджииванов губи волейбола.В другата среща от групата отбора на Козлодуй победи Хектор с 3:0 . Състава на Сливнишки герой-Сливница почиваше,в следващият кръг Етрополци приемат отбора на Хектор на 12.11.2016т. от 16.00ч. в спортна зала Чавдар.