25.11.2016 09:24 - ЕТРОПОЛСКИТЕ ВОЛЕЙБОЛИСТКИ СПЕЧЕЛИХА ТУРНИР "ОСВОБОЖДЕНИЕ"
Прочетен: 293 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 25.11.2016 09:25

На 24.11.2016г. в спортна зала Чавдар в град Етрополе се проведе XІV поред турнир по волейбол ".Освобождение".Турнирът се провежда по повод освобождението на град Етрополе от османско владичество и е част от тържествата на Община Етрополе.Тази година в надпреварата участваха три отбора за пре-кадетки/момичета до 15г./Етрополки успяха да се справят и с двата противника и победиха с 3:0 гейма Ботев/Ихтиман/ и Пан Волей/Панагюрище/и спечелиха купата на турнира,в другата среща отбора от Ихтиман победи състава на Панагюрище с 3:0 гейма и се нареди на второ място,трети остана отбора на Пан Волей.За най-добър състезател на турнира бе обявена Полина Савова от Етрополе.Наградите  бяха подсигурени от Община Етрополе и бяха връчени от г-жа Росица Христова заместник кмет на общината.