05.02.2017 08:10 - МЪЖЕТЕ ГУБЯТ СЛЕД ДРАМА В СОФИЯ
Автор: vasilvolley Категория: Спорт
Прочетен: 323 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 05.02.2017 08:14

Мъжкият волейболен отбор на Етрополе загуби гостуването си в София от отбора на Хектор с 3:2 гейма.Етрополци взеха първият гейм на 11 точки и от там последва огромно подценяване на противника което им изигра лоша шега и домакините успяха да спечелят следващите два гейма с което поведоха с 2:1.Гостите успяха да се съвземат и да докарат мача до тайбрек,но в него вече не бяха важно толкова технически качества на състезателите а фактора домакинство и най-вече залата, която не отговаря по никакъв начин за игра от такъв ранг.Страничните линии се намираха на 0.50см от стената и това попречи на етрополци да покажат своите възможности ,но не това е оправданието,ако не бе подценяването нямаше да се стига до тайбрек в който момчетата загубиха с 18:16 точки, има ги и тези моменти в спорта,по важното сега е момчетата да се изправят на крака и да се концентрират върху следващите си мачове,а именно домакинството на Козлодуй на 11.12.2017г.от 16.00ч в мач от първенството и мача за купата на България срещу Левски на 13.02.2017г. от 18.00ч.