13.02.2017 14:57 - ЮНОШИТЕ С ВЕЛИКОЛЕПНА ПОБЕДА В СОФИЯ
Прочетен: 403 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 13.02.2017 14:59

В неделя юношите на изиграха поредната си среща от държавното първенство. Момчетата от Етрополе бяха гости на бившите вече водачи в групата,отбора на Хектор.След великолепна игра етрополци поведоха с 2:0 гейма и както често се получава последва леко отпускане,домакини се възползваха и взеха следващият гейм.Силите обаче им стигнаха до тук,в четвъртият гейм етрополските момчета не оставиха никакво съмнение в своето превъзходство и спечелиха мача с 3:1 гейма.След тази победа отбора на Етрополе оглави временното класиране в група Б-1,до края на редовния сезон им остават още две срещи като домакини на Пирдоп и гости на Септември.При положение,че успеят да запазят лидерската си позиция заедно с втория отбор ще играят във финална четворка с първия и втория от група Б-2.Първите два тима от финалната четворка продължават пътя към държавните финали.Финалният турнир ще се проведе от 03 до 05 март,като домакинството още не е уточнено,но при класиране на отбора на Етрополе,почти сигурно то ще бъда в град Етрополе.